nk-mracaj @ 09:20 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, studeni 21, 2015
Mračaj: Z. Jakić, I. Biočić, A. Tonković, I. Vodanović, I. Puljić, M. Šuto, J. Galić, A. Karoglan, H. Jukić ( M. Karoglan 46'), M. Maršić ( D. Puljiz 76'), P. Biočić ( A. Puljiz 63').

Strijelac: Marijan Maršić 47'

Odličnu utakmicu odigrali su Mračajevci, te zasluženo došli do važne pobjede. Bili su bolji od gostiju tokom cijele utakmice i na kraju minimalnom pobjedom razveselili malobrojnu publiku.
Težak teren i kiša otežavali su igru, ali raspoloženi domaćini su konstantno napadali protivnika, te su u prvom poluvremenu propustili nekoliko izrazitih prilika. Izdvajamo udarce Galića i Maršića, nakon odličnih asistencija Jukića. Obe situacije obranio je vratar gostiju. Odličnu suradnju imali su Šuto i danas izvrsni Ivan Biočić. Prekrasno je Kima okretao igru, a neumorni Biočić sijao opasnost pred gostujućim golom. Ipak na poluvrijeme zadovoljniji odlaze gosti, koji u prvom dijelu nisu ozbiljnije zaprijetili vrataru i kapetanu Mračaja, Zvonimiru Jakiću.
Nakon nepune minute igre u drugom dijelu, stopostotna šansa za goste. Sam je na vratara domaćih krenuo Josip Zadro, ali njegov udarac Zvonimir Jakić bravurozno brani, te čuva svoju mrežu netaknutom. Odmah zatim pogodak odluke. Marijan Karoglan s korner linije šalje povratnu loptu za natrčalog Maršića koji s 10m pogađa mrežu Duvančića. Do kraja utakmice vidjeli smo povratak Ante Puljiz Biloga na teren nakon duge pauze zbog ozljede. Bilo je još prilika za povećanje vodstva, ali nisu bili precizni napadači Mračaja. Na drugoj strani Postirani su stvorili još jednu opasnu priliku koju je opet upropastio Zadro.U dobroj prilici previše je oklijevao, te su mu danas izvrsni stoperski duo, Puljić i Vodanović, odnijeli loptu.
Sljedeću utakmicu Mračaj igra u Glavicama 28.11.

Ostali rezultati 12.kola: Omladinac - Uskok 1:1(prekid u 90' zbog udaranja suca od strane igrača Omladinca), GOŠK - Glavice 1:0, Orkan - Vinjani 1:0, Sloga - Jadran KS 2:3, Urania - Mladost 2:1, Hvar - Jadran T 0:2.

VINJANI - MRAČAJ 1:1

Ostali rezultati 11.kola 1.ŽNL: Postira Sardi - Glavice 3:0, Sloga - GOŠK 2:3, Jadran KS - Orkan 1:0, Vinjani - Omladinac 0:2, Uskok - Hvar 1:0, Jadran T - Urania 0:0.

nk-mracaj @ 09:19 |Isključeno | Komentari: 0
ponedjeljak, studeni 9, 2015
Mračaj: I. Jakić, A. Ždero, S. Radić, I. Biočić, T. Vodanović, M. Šuto, P. Biočić (J.Galić 54'), A. Karoglan, M. Maršić (H. Jukić 71'), M. Bitanga (D. Puljiz 84'), M. Karoglan.

Strijelac: Marko Vidić 73'

Nastavljaju se loši rezultati Mračaja na Pojilu. Samo jedan osvojeni bod u pet domaćih utakmica nije dobar znak za nastavak sezone. Gosti su se dobro branili i nisu dozvolili domaćima da ozbiljnije zaprijete u prvom poluvremenu. Najbliže pogotku Mračajevci su bili u 20.min kada Marko Bitanga iz slobodnog udarca s 25m pogađa stativu. U nastavku Mračaj je imao dvije prekrasne situacije za povesti. Prvo je Galić dobro prošao po strani i uposlio Maršića. On odigrava za Marijana Karoglana koji s 10m neometan prima loptu ali dozvoljava da mu vratar uđe u udarac i obrani ovu stopostotnu šansu. Odmah zatim Marijan Karoglan upošljava Maršića koji iz odlične situacije vrlo loše šutira. Ovi promašaji došli su na naplatu u 73.min kada Bušelić centrira, a u domaćem šesnaestercu zbunjenost Mračajevaca koristi Lendić, te upošljava Marka Vidića koji s 5m trese mrežu Ivana Jakića. Do kraja utakmice Mračaj nije uspio ozbiljnije zaprijetiti vratima gostiju. Sljedeću utakmicu Mračaj gostuje kod Mladosti u Prološcu.

MRAČAJ - URANIA  6:1

Ostali rezultati 10.kola 1.ŽNL: GOŠK - Postira Sardi 2:0, Omladinac - Jadran KS 0:4, Orkan - Sloga 5:0, Glavice - Mladost 2:2, Urania - Uskok 1:0, Hvar - Vinjani 0:0.

nk-mracaj @ 09:17 |Komentiraj | Komentari: 0