Blog - ožujak 2014
petak, ožujak 28, 2014

GLAVICE - MRAČAJ  0 : 2 ( 0 : 1 )

Mračaj: Jakić, Ždero, Radić, Puljić, J. Puljiz, A. Puljiz, Vodanović, M. Puljiz, Bilić, Biočić, A. Puljiz Bili. Još su igrali: And. Puljiz, Babić i Skoko. Trener: Joko Puljiz

Uzeo je Mračaj tri boda u Glavicama u utakmici u kojoj će se igra zaboraviti, a bodovi pamtiti. Nije to bila igra za pamćenje, ali bodovi su bili primarni da bi se održao korak s vodećima. Poveo je Mračaj nakon kornera u 33.minuti. Marin Puljiz je oštro ubacio u pet metara, gdje domaći vratar griješi, te propušta loptu koja udara jednog domaćeg igrača te završava u mreži. Nedugo zatim sudac Milin Luka opravdano isključuje Ivana Biočića zbog psovanja, te Mračaj ostaje s 10 igrača pred kraj poluvremena. Domaćin bez ijedne prilike u prvom poluvremenu, a ni Mračaj osim gola nije napravio konkretne šanse.

Drugo poluvrijeme trener Joko uvodi Andriju Puljiza koji povezuje redove gostiju, te sprema par zicera svojim suigračima. Jednog od njih koristi Ante Puljiz Bili, te treću utakmicu u nizu postiže pogodak, za potvrdu pete gostujuće pobjede u ovoj sezoni. Glavice bezopasne, bez ijedne konkretne prilike u cijeloj utakmici.

Ostali rezultati: Omladinac - OSK 1 : 0, Vinjani - Uskok 1 : 1, GOŠK - Sloga 3 : 0, Postira - Orkan 2 : 1, Urania - Jadran T 1 : 3.

Gol Mračaja za 0:1

Gol Ante Puljiza Bilog za 0:2

Izvještaj u SN

nk-mracaj @ 09:31 |Komentiraj | Komentari: 0
petak, ožujak 21, 2014

MRAČAJ - OMLADINAC 1:2

Mračaj: Jakić, Ždero, A. Puljiz, I. Puljić, J. Puljiz, Bogut, M. Puljiz, D. Puljiz, Lešina, And. Puljiz, A. Puljiz Bili.Još su igrali: Bilić, Grizelj. Trener: Joko Puljiz

Prvi domaći poraz doživjeli su nogometaši Mračaja. Propustili su priliku približiti se vodećem dvojcu u lovu na prvo mjesto. A imali su vodstvo do petnaest minuta prije kraja, ali nisu imali znanja privesti utakmicu kraju. Uporni gosti su u tri minute preokrenuli vodstvo Mračaja, te ga udaljili od borbe za prvaka.

Gosti su bolje otvorili susret i pokušavali igrom doći do gola Jakića,ali bez konkretnije prilike. Uspavanku je prekinuo gol Ante Puljiza Bilog, na asistenciju Lešine. Bili je u drugom pokušaju bio precizan, u jedan na jedan situaciji s vratarom gostiju Pericom. Do poluvremena Mračaj je dominirao, ali uz par prekida nije stvorio zreliju priliku.

Drugo poluvrijeme gosti igraju niz vjetar i dominiraju igrom koju domaći igrači ne uspjevaju ispratiti. Stvorili su gosti dvije izgledne prilike,ali prvi udarac završava na gredi, a drugi put Jakić odbija u korner. Orjentirani na obranu domaći su napravili samo jednu šansu, kada dugu loptu A. Puljiza, Lešina iz prve šalje iznad gola gostiju. Pritisak gostiju urodio je plodom u 75.minuti kada loše ispucavanje čiste lopte, gosti kažnjavaju brzom akcijom, te preko Lisice poravnavaju rezultat.Samo tri minute potom loša reakcija u prekidu,a to koristi Vrdoljak, te donosi pobjedu gostima. Do kraja susreta još je crveni karton dobio Boženko Lešina,te gostujući igrač zbog naguravanja.

Posebno poglavlje zaslužuje sudačka trojka koja je opet oštetila domaće, ali to ne umanjuje uspjeh gostiju kojima i ovim putem čestitamo na zasluženom trijumfu.

OSTALI REZULTATI 17.kola: Mladost - Postira 1:1, Orkan - Urania 2:0, OSK - GOŠK 2:1, Jadran T - Glavice 3:2, Sloga - Vinjani 1:2.Uskok je slobodan.

nedjelja, ožujak 16, 2014

Nakon što su seniori jučer pobjednički prošli kroz Kaštel Gomilicu, to su isto napravili i mlađi pioniri i pioniri danas u Tučepima.

Prvo su mlađi pioniri s 10 igrača u polju svladali domaćine pogotkom Ivana Glavote iz slobodnog udarca s 23m. Izvrsno je se po prvi puta u ulozi golmana snašao Anđelo Ljubičić i sačuvao svoju mrežu nedirnutom. Na kraju minimalno ali slatko 0:1.

Pioniri su od prve minute zagospodarili terenom i nagovjestili već u prvom poluvremenu golijadu u mreži domaćina. Na kraju je završilo petardom u domaćoj mreži. Strijelci su bili: Mihovil Jukić 3, Ivan Kuštra i Marko Škoro. Velikih i zasluženih 0:5.

I na kraju za savršeni nogometni vikend juniori su pobjedili goste iz Glavica. Strijelci su bili: Renato Skoko 2 i Slaven Radić. Uvjerljiva igra te glatka 3:0 pobjeda. Čestitamo!!!

nk-mracaj @ 14:26 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, ožujak 15, 2014
                                  GOŠK - MRAČAJ 0:2 ( 0:1 )

Odličnu utakmicu odigrali su nogometaši Mračaja u Gomilici i tako potpuno ostali u igri za sami vrh tablice. Koliko je Mračaj bio dominantniji najbolje govori činjenica da je domaći trener Edi Rupić nezadovoljan igrom svojih igrača već u 32. minuti uveo iskusne Alfirevića i Marjanovića, no ni to nije puno pomoglo, Mračaj je potpuno zasluženo uzeo sva tri boda. Prvu izglednu priliku imali su domaćini ali je mladi Toni Ždero odlično reagirao te spriječio veće neugodnosti po gol Zvone Jakića. Gosti su bili opasniji i prvu veliku prigodu su imali kada je Andrija Puljiz presjekao jedno dodavanje te prebacio istrčalog vratara ali i promašio vrata. Bolja igra Mračaja došla je na naplatu u 23. minuti, korner je izveo Marin Puljiz a lopta dolazi do Jurice Puljiza koji puca prema golu i pogađa Antu Puljiza Brankića od kojega se lopta odbija u gol. Do odmora je bilo još nekoliko opasnih situacija pred domaćim golom ali se mreže nisu tresle. U nastavku su i domaćini imali dvije prigode ali nisu pogodili okvir Zvonina gola. I onda u 79. minuti utakmica je riješena, Boženko  Lešina je sačuvao jednu loptu u napadu te odlično proigrao Marina Puljiza na desnu stranu a Marin iz trka šalje teledirigirani centaršut na glavu Biloga koji efektno trese mrežu. Odlična akcija na kojoj je zapljeskala i objektivna domaća publika. Do kraja su gosti preko Ivana Bilića mogli i povećati vodstvo ali je ostalo čistih i zasluženih 2:0. Ovom pobjedom Mračaj je pokazao da nije rekao zadnju riječ u borbi za naslov a već u nedjelju igrače Joke Puljiza čeka novo teško iskušenje kada na Pojilo stiže Omladinac.

Mračaj: Jakić, Ždero, A. Puljiz, Puljić, J. Puljiz,  Bogut, Biočić, M. Puljiz, Lešina, And. Puljiz ,A. Puljiz-Bili. Još su igrali: Bilić, Grizelj i D. Puljiz Trener: Joko Puljiz

Ostali rezultati: Glavice - Orkan 0 : 0, Omladinac - Jadran T 2 : 1, Vinjani - OSK 0 : 3, Uskok - Sloga 2 : 0, Urania - Mladost 0 : 3.

Trener Joko Puljiz s ekipom na zagrijavanju pred utakmicu

Jedinu šansu domaćina u prvom poluvremenu neutralizirao je odlični Antonio Ždero

GOŠK - MRAČAJ

Ostali parovi 16.kola: Urania - Mladost, Glavice - Orkan, Omladinac - Jadran T, Vinjani - OSK, Uskok - Sloga.

Mračajevi juniori nastavljaju prvenstvo domaćom utakmicom s Glavicama. Susret se igra u nedjelju u 15h.

Mlađi pioniri i pioniri gostuju u nedjelju kod Jadrana iz Tučepa. Utakmice su zakazane za 8.30h i 9.40h.

nk-mracaj @ 08:25 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, ožujak 9, 2014
                                    MRAČAJ - VINJANI 2:0 (1:0)

Na otvaranju proljetnog dijela prvenstva na svom Pojilu Mračaj je u susjedskom derbiju savladao goste iz Vinjana. U tvrdoj i nervoznoj utakmici domaćini su uzeli tri boda najviše zahvaljujući raspoloženom Boženku Lešini koji je dva puta matirao vratara gostiju Malenicu. U uvodnih pola sata nije bilo prigoda a Mračaj je poveo u 34. minuti  nakon što je Ante Puljiz izborio prekršaj te ga sam i izveo a Boženko Lešina u buketu igrača loptu glavom produžio u dalji kut vratara Malenice.Nedugo nakon vodstva Mračaja prilika za goste, slobodni udarac sa 18 metara izveo je Marin Slišković te majstorski prebacio zid ali se lopta zaustavila na gredi Zvone Jakića. U nastavku malo bolja igra domaćih igrača ali prvu veliku priliku imaju gosti, nakon brze kontre Vinjana Đuzel je pobjegao domaćoj obrani ali i promašio vrata istrčalog Jakića. Konačan rezultat u 64. minuti postavio je ponovo Beka nakon jednostavne akcije domaćih, danas odlični Jurica Puljiz je dugom loptom pogodio Biloga koji glavom spušta loptu utčalom Lešini koji ne griješi u situaciji jedan na jedan sa Malenicom te mirno pogađa mrežu za konačnih 2:0. Ubrzo su gosti ostali sa 10 igrača jer je Toma Ujević rukom zaustavio brzu kontru domaćih te zato opravdano zaradio drugi žuti karton. Zadnjih desetak minuta sa igračem više Mračaj je mogao napuniti gostujuću mrežu ali su Grizelj, Lešina i Bili propustili bolje reagirati u izglednim situacijama. Na kraju pobjeda Mračaja za povratak mira na Pojilo ali ne možemo ne spomenuti lošeg suca Milina koji je svojim nesigurnim suđenjem i cjepkanjem igre dodatno zaoštravao ionako nervozne igrače obiju ekipa.

Mračaj: Jakić, Ždero, A. Puljiz, Puljić, J. Puljiz,  Bogut, Bilić, M. Puljiz, Lešina, Biočić,A. Puljiz-Bili. Još su igrali: Grizelj, Skoko i Vodanović. Trener: Joko Puljiz

Igrač utakmice: Boženko Lešina

Ostali rezultati: Mladost-Glavice 5:0, Orkan-Omladinac 3:1, Jadran-GOŠK 1:1, Postira-Urania 2:0, OSK-Uskok 0:0.

nk-mracaj @ 18:00 |Komentiraj | Komentari: 3 | Prikaži komentare
petak, ožujak 7, 2014

MRAČAJ - VINJANI

Ostali parovi 15.kola: Subota; OSK - Uskok 0:0. Nedjelja; Postira - Urania, Jadran T - GOŠK, Orkan - Omladinac, Mladost - Glavice.

nk-mracaj @ 20:11 |Komentiraj | Komentari: 0
subota, ožujak 1, 2014
                               USKOK - MRAČAJ 6:2 ( 2:2 )

Težak poraz doživjeli su nogometaši Mračaja na prvom proljetnom gostovanju kod potpuno promijenjene momčadi Uskoka. Iako je počelo odlično za goste domaći igrači su sasvim zasluženo slavili visoku pobjedu. Ni dva vodstva Mračaju nisu bila dovoljna za pozitivan rezultat a borbeni i motivirani domaći igreči su se vraćali odmah nakon primljenih zgoditaka. U nastavku Uskok dolazi u vodstvo a Mračaj se potpuno otvara te ostavlja veliki prostor iza leđa što domaći igrači obilato koriste i do vrha pune mrežu Zvone Jakića. Presudila je veća želja i zalaganje domaćih igrača koji su bili brži i čvršći u svakom duelu, isto tako Mračaj je danas imao previše neraspoloženih igrača da bi izvukao pozitivan rezultat.

Mračaj: Jakić, Puljić, Radić, J. Puljiz, A. Puljiz, Bogut, Bilić, M. Puljiz, Lešina, And. Puljiz, Biočić. Još su igrali: Grizelj, Bitanga i Babić.

Strijelci za Mračaj: Biočić i Bogut.

Ostali rezultati: Omladinac-Mladost 1:1, GOŠK-Orkan 0:1, Glavice-Postira 1:2, Vinjani-Jadran T 1:1, Sloga-OSK 1:1.