• 31
Blog - svibanj 2013
nedjelja, svibanj 26, 2013
                                         ORKAN - MRAČAJ 3:0 ( 3:0 )

Sa velikim kadrovskim problemima doputovao je Mračaj u Dugi Rat tako da je poraz bio neizbježan. Kartoni, ozljede, te "ostali problemi" doveli su do toga da su gosti doputovali sa samo 13 igrača. Domaća momčad je u prvih pola sata povela sa 3:0 i činilo se da Mračaj čeka rezultatska katastrofa, ipak do kraja se igra primirila i rezultat iz prvog dijela se nije promijenio. Mračaj je sezonu završio sa 37 osvojenih bodova koji će ovisno o današnjim rezultatima donijeti plasman od 5 do 7 mjesta.

Mračaj: Jakić, Bešlić, Lešina, Puljić, A. Puljiz, Bogut, Biočić, Bitanga, Bilić, Ždero, A. Puljiz-Bili.

13 Trogir 1912 24 3 6 15 22 57 15

Croatia iz Zmijavaca će kao prvak kroz kvalifikacije pokušati izboriti 3. HNL Jug. Novi članovi lige su Sloga iz Mravinaca i Uskok. Ligu napušta Trogir 1912.

nk-mracaj @ 10:04 |Komentiraj | Komentari: 6 | Prikaži komentare
subota, svibanj 18, 2013
                              MRAČAJ - MLADOST 1:0 ( 0:0 )

Pobjedom u lokalnom derbiju nogometaši Mračaja oprostili su se od svojih navijača, bila je ovo posljednja utakmica na Pojilu u tekućoj sezoni i mračajevcima preostaje još odigrati u Dugom Ratu idući vikend. U izjednačenoj utakmici bez većih uzbuđenja pobjedu Mračaju je donio kapetan Ante Puljiz - Bili koji je iskoristio odličnu solo akciju i asistenciju Ivana Bilića. Bio je to 15. gol najboljeg igrača Mračaja koji je nakon kraće pauze zabio već četvrtu utakmicu zaredom. Ovom pobjedom igrači Damira Ramljaka su došli do 37 bodova što im garantira visok plasman bez obzira na rezultat zadnje utakmice protiv Orkana.

Ostali rezultati: Vinjani-Croatia 1:4, Glavice-OSK 1:1, Jadran-GOŠK 2:0, Postira-Urania 3:4, Omladinac-Orkan 1:0.

nk-mracaj @ 17:51 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
subota, svibanj 11, 2013
                                     URANIA - MRAČAJ 3:2 ( 1:1 )

U susretu dvije momčadi lišene bilo kakvih briga oko ostanka ili borbe za vrh pobjedu su uzeli za nijansu sretniji domaćini. U odličnoj utakmici Mračaj je bio blizu boda ali domaći igrači su upisali desetu pobjedu. Poveli su domaći sredinom prvog poluvremena a Ante Puljiz-Bili svojim četrnaestim golom poravnava rezultat. U nastavku domaći igrači u samo 5 minuta postižu 2 gola ( drugi iz evidentnog zaleđa ) a Frane Jukić ubrzo vraća neizvjesnost smanjujući na 3:2. U neizvjesnoj završnici Mračaj je mogao do boda, dvije dobre prilike imao je Jukić dok je udarac Ante Puljiza zaustavila greda. Iduće kolo na rasporedu je lokalni derbi u kojem na Pojilu gostuje prološka Mladost.

nk-mracaj @ 18:55 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, svibanj 6, 2013
                                      MRAČAJ - OSK 1:1 ( 0:0 )

Duboko u sudačkoj nadoknadi Mračaj je ostao bez dva boda, iako treba priznati da su gosti iz Otoka zaslužili taj jedan  osvojeni bod. Početna inicijativa domaćih igrača nije rezultirala  velikim prigodama jer su se gosti organizirano branili, u pravilu sa svih jedanaest igrača iza lopte. Takva igra donijela je tek nekoliko poluprigoda u prvih 45 minuta, zaprijetili su domaći nekoliko puta preko A. Puljiza, Lešine i Babića ali prave prigode nije bilo.  U nastavku prvi prijete gosti, po lijevoj strani sjurio se Tolj ali završni udarac nije bio precizan. Nakom sat vremena igre domaćini već tradicionalno ostaju bez snage a igra se raspada, sve se svodilo na beskrajna ispucavanja na Antu Puljiza što su gostujući stoperi lako riješavali. Najbolji strijelac Mračaja ipak je dočekao svoju prigodu u 70. minuti kada je odličan ubačaj Franje Jukića glavom pospremio iza nemoćnog Samardžića. I kada se činilo da će domaćini osvojiti nova tri boda  gosti poravnavaju, jedan ubačaj u kazneni prostor Mračaja koristi  Zvonimir Grgat i pogađa za konačnih 1:1.

Ostali rezultati: Glavice-Croatia 1:2,  Jadran-Trogir 3:0, Postira-GOŠK 1:0, Omladinac-Urania 3:3, Orkan-Mladost 1:1, Vinjani slobodni.

Mračaj: Jakić, Jukić, Bešlić, Bogut, A. Puljiz, Lešina, Bitanga, Babić, Bilić, J. Puljić, A. Puljiz-Bili još su igrali Kukić, M. Puljić, Biočić