nedjelja, kolovoz 31, 2014

JADRAN T - MRAČAJ  0 : 2 ( 0 : 1 )

Mračaj: Jakić, Vodanović, Radić, Puljić, J. Puljiz, M. Puljiz, I. Biočić, Bitanga, Lešina, And. Puljiz, A. Puljiz Bili. Još su igrali: Grizelj, Babić, D. Puljiz, P. Biočić  Trener: Boženko Tolić

Strijelci: Ante Puljiz Bili i Boženko Lešina ( oba s 11m)

Revanširali su se nogometaši Mračaja za prošlotjedni poraz na Pojilu igračima Jadrana. Potpuno zasužena pobjeda, te odlična igra svih igrača Mračaja, dobra je naznaka za predstojeće prvenstvo. Od prve minute nametnuli su se Mračajevci, te redali šanse pred golom domaćih. Poveli su iz penala kojeg je izborio i sam realizirao Ante Puljiz Bili. Prethodno ga je u gol šansu izbacio Andrija Puljiz, gdje domaći igrač ruši Bilog u gol šansi, a odlični sudac Šalinović bez razmišljanja pokazuje na 11m. I nakon toga bolja igra Mračaja, ali s par nerealiziranih šansi, što umalo kažnjava domaćin. Pred kraj poluvremena Jadran izvodi korner, gdje igrači Mračaja ruše Lizatovića, a sudac Šalinović opravdano dosuđuje kazneni udarac. Marino Vidić s 11m pokušao je napraviti panenku, ali izvrsni Ivan Jakić na vratima Mračaja je spreman, te s lakoćom hvata loptu. I drugo poluvrijeme proteklo je u boljoj igri gostiju. Bilo je odličnih akcija, ali napadači nisu bili precizni do pred sam kraj utakmice. Tada Andrija Puljiz šalje loptu u for za Beku, kojeg igrač domaćih ruši u prodoru, a sudac Srećko Šalinović i treći put pokazuje na 11m. Siguran realizator bio je Beka. Dobra najava za predstojeće prvenstvo, te gostovanje u Vinjanima u subotu za prvenstvene bodove.

nk-mracaj @ 10:19 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
nedjelja, kolovoz 24, 2014

MRAČAJ - JADRAN T  0 : 2 ( 0 : 1 )prekid u 60.min zbog nevremena

Mračaj: Jakić, Vodanović, Radić, Puljić, A. Puljiz, M. Puljiz, Biočić, Bitanga, Lešina, And. Puljiz, Grizelj. Još su igrali: Ždero, Šabić, A. Puljiz Bili.  Trener: Boženko Tolić

Gosti iz Tučepa zasluženo su vodili dva gola razlike, kada je u 60. min glavni sudac zbog nevremena prekinuo utakmicu. Mračaj i suviše trom, bez potrebne trke i zalaganja, pa su iskusni gosti dobrim postavljanjem i kretnjom pravili ogromne probleme u svojim napadima. Lakoćom su izigravali obranu Mračaja, te je samo odlični Jakić na vratima spriječio veće vodstvo gostiju do poluvremena. Ušao je Mračaj odlučnije u drugi dio, ali gosti opet zabijaju pored uspavane obrane Mračaja. Bolje su zaigrali mračajevci, ali nisu došli do pogotka. Oko 60 min. grmljavinsko nevrijeme je natjeralo glavnog suca da odsvira kraj i pošalje igrače u svlačionice. Slijedi tjedan rada i ispravljanja pogreški, te generalka pred prvenstvo u subotu.

nk-mracaj @ 09:49 |Komentiraj | Komentari: 0
četvrtak, kolovoz 21, 2014

VINJANI - MRAČAJ  2 : 2 ( 2 : 0 )

Mračaj: Rogić, J. Puljiz, Radić, Puljić, A. Puljiz, M. Puljiz, I. Biočić, Bitanga, Babić, And. Puljiz, D. Puljiz. Još su igrali: Lešina, Šabić, Grizelj,Ždero, Vodanović, P. Biočić.  Trener: Boženko Tolić

Strijelci za Mračaj: Ivan Biočić i Boženko Lešina

Nastavljen je niz bez poraza u pripremnim utakmicama. Nakon rezultatskog zaostatka u prvom poluvremenu, igrači Mračaja u nastavku su zaigrali puno angažiranije, te postigli dva pogotka i time izbjegli poraz u utakmici, u kojoj su stvorili dosta prilika, ali nisu bili na visini zadatka po pitanju realizacije. A krenulo je loše, dvije kontre domaćih i dva gola minusa u prvih dvadeset minuta. Nije bilo tečnosti u igri Mračaja u tim trenucima. U nastavku ulaskom iskusnijih igrača zaigralo se puno ozbiljnije, pa se stvaralo dosta prigoda. Jednu od njih je iskoristio Ivan Biočić, te na krasnu asistenciju Marijana Šabića smanjio na 2:1. Nakon toga prava kanonada prema golu Vinjana i iz jedne gužve na dodavanje Jurice Puljiza, najprisebniji je Beka, te udarcem nogom s 5m šalje loptu u mrežu za konačnih 2:2. Sljedeća pripremna utakmica igra se u subotu na Pojilu s Jadranom iz Tučepa.

nk-mracaj @ 09:10 |Komentiraj | Komentari: 0
ponedjeljak, kolovoz 18, 2014

KAMEN - MRAČAJ  1 : 1  ( 0 : 1 )

Mračaj: Jakić, Ždero, Radić, Puljić, Rogić, M. Puljiz, I. Biočić, Grizelj, Lešina, Bitanga, A. Puljiz Bili. Još su igrali: Vodanović, D. Puljiz, Babić, P. Biočić.  Trener: Boženko Tolić

Strijelac za Mračaj: Marko Bitanga

Iako oslabljeni neigranjem trojice standardnih igrača, nogometaši Mračaja zasluženo ostaju neporaženi i u petoj pripremnoj utakmici. Pokazali su puno više od domaćina u prvom poluvremenu, te su zasluženo otišli s prednošću na odmor. Marko Bitanga je silovitim udarcem s 25m probio domaćeg vratara, te osigurao prednost Mračaju. Pored toga još je Lešina prekrasno iz slobodnjaka uzdrmao gredu domaćeg gola, a Ante Puljiz Bili zamalo je donio Mračaju dva gola prednosti, kada se lijepo oslobodio čuvara, te silovito tukao, ali vratar domaćih krajnjim naporom brani taj udarac. Domaćin u svojoj generalci pred prvenstvo nije puno pokazao u prvom poluvremenu. Ipak je jednom bio na pragu gola, ali požrtvovni Antonio Ždero nije dopustio izjednačenje, te je izbio loptu koja je išla u prazni dio gola odličnog Jakića. Domaći su ušli odlučnije u drugi dio, te su uspjeli izjednačiti preko Hrvatina Gudelja, koji se neshvatljivo našao sam na 5m, te rutinirano postigao gol za konačan rezultat ove utakmice. Sljedeću pripremnu utakmicu nogometaši Mračaja igraju u Vinjanima u srijedu u 19h.

nk-mracaj @ 09:08 |Komentiraj | Komentari: 2 | Prikaži komentare
četvrtak, kolovoz 14, 2014

MRAČAJ - VAL  1 : 1  ( 1 : 0 )

Mračaj: Jakić, J. Puljiz, Radić, Puljić, A. Puljiz, M. Puljiz, I. Biočić, Bitanga, Lešina, And. Puljiz, A. Puljiz Bili. Još su igrali: Vodanović, Grizelj, Ždero, Rogić, D. Puljiz, Babić i P. Biočić.   Trener: Boženko Tolić

Strijelac za Mračaj: Boženko Lešina ( 11m )

Dobra nogometna utakmica s trećeligašem Valom iz Kaštel Starog završila je neodlučenim rezultatom. Naime, gosti su u samom finišu utakmice uspjeli anulirati prednost Mračaja, te su time izbjegli poraz. Izjednačili su nakon kornera i greške domaće momčadi, koja je odlično igrala većim djelom susreta. Mračaj je poveo iz kaznenog udarca nakon igranja rukom jednog igrača gostiju. Siguran izvođač bio je Lešina. Stvarali su igrači Mračaja dosta prilika, ali nepreciznost i odličan vratar gostiju, održavali su minimalnu prednost domaćina do pred sam kraj susreta, kada su gosti uspjeli izjednačiti, te tako postaviti konačan rezultat. Sljedeću utakmicu igrači Mračaja igraju u nedjelju u Ivanbegovini s Kamenom. Utakmica počinje u 17:30h.

nk-mracaj @ 12:32 |Komentiraj | Komentari: 0
nedjelja, kolovoz 10, 2014

MRAČAJ - CROATIA  3 : 0  ( 1 : 0 )

Mračaj: Jakić, Ždero, Radić, Puljić, A. Puljiz, J. Puljiz, Biočić, D. Puljiz, Lešina, And. Puljiz, A. Puljiz Bili. Još su igrali: Bitanga, M. Puljiz, Grizelj, Rogić, Vodanović, Babić,  P. Biočić i Marko Puljiz.  Trener: Boženko Tolić

Strijelci: Ivan Biočić i Ante Puljiz Bili 2

Nadigrali su igrači Mračaja susjede iz Zmijavaca koji su dobro i prošli sa samo tri lopte u svojoj mreži. Treba priznati i da su gosti igrali utakmicu dan prije te su došli u kombiniranom sastavu. Croatia bez izrazite prilike osim u posljednjim trenucima susreta, gdje sigurni Jakić ne dopušta počasni pogodak gostiju. Mračaj bolji tijekom cijelog susreta, lijepo je kombinirao, te je imao krasnih akcija i prilika, ali u prvom poluvremenu samo je nakon kornera zatresao mrežu gostiju. Andrija Puljiz lijepo je zavrnuo, a u buketu igrača najveći je Ivan Biočić,  te udarcem glavom šalje loptu u mrežu gostiju. Svoju dobru igru Andrija Puljiz je zaokružio prekrasnom asistencijom, koju Ante Puljiz Bili rutinski pretvara u 2:0. Ubrzo zatim nakon brze kontre na dodavanje Lešine, Bili svojim drugim pogotkom postavlja i konačni rezultat. Sljedeću pripremnu utakmicu nogometaši Mračaja igraju u srijedu kada na Pojilo dolazi Val.

nk-mracaj @ 09:46 |Komentiraj | Komentari: 1 | Prikaži komentare
nedjelja, kolovoz 3, 2014

MRAČAJ - POSUŠJE  2 : 0  ( 0 : 0 )

Mračaj: Jakić, Rogić, Radić, Puljić, A. Puljiz, M. Puljiz, Begić, Grizelj, Lešina, And. Puljiz, Bitanga. Još su igrali: I. Biočić, Ždero, Vodanović, Babić, D. Puljiz i P. Biočić.  Trener: Boženko Tolić

Strijelci: Grizelj i Vodanović

Izborili su nogometaši Mračaja i drugu pripremnu pobjedu. Ovaj put bili su bolji od BH trećeligaša Posušja. Stvarali su igrači Mračaja više šansi, te su zasluženo pobjedili dobre goste, koji su se većim djelom susreta ravnopravno nosili s domaćinima. Prvi gol je postignut nakon sjajnog proigravanja Andrije Puljiza. Akciju je dobro pratio Ante Grizelj, te rutinirano svladao vratara gostiju. Drugi gol postigao je Tihomir Vodanović nakon što je htijući centrirati prevario gostujućeg vratara, te postavio konačan rezultat ove utakmice.Predstavljen je i novi igrač Mračaja. Luka Begić je pokazao već u prvoj utakmici da će biti od velike koristi treneru Boženku Toliću. Uz njega Mračaj je i doveo vratara Ivana Jakića iz Solina, koji je pokazao u ove dvije utakmice da se na njega može najozbiljnije računati u predstojećoj sezoni. Sljedeća pripremna utakmica igra se u subotu na Pojilu, kada u goste dolaze susjedi iz Zmijavaca.

nk-mracaj @ 08:57 |Komentiraj | Komentari: 0